BOOKMARK    |   MAAK STARTPAGINA 
  Home
Schuim Een Schuim Twee Schuim Drie Schuim Vier Schuim Vijf Schuim Zes Schuim Zeven Schuim Acht Schuim Negen Schuim Tien
Home Info Activiteiten Media Competitie Masters Rankings Links Forum Gastenboek Contact
     
 


Algemene infoWedstrijdschema & Uitslagen VerslagenWebcamFoto'sGeschiedenis


Wedstrijdschema en loting Schuimbassy 2016

  zondag 6 mrt.   aanvang 15:00 uur  
1 Louis “Loe” Hendrix VS Eric “Opper” Lijssen 2-0
2 Frank “Metalman” Wilms VS Eric “Bony” Boonekamp 2-1
3 Joep “Hus” Huskes VS

Marco “Maya de Bij” Lemmen

0-2
4 Erik “Sigare” Engels VS Jeroen “Bullent” Fleuren 2-0
5 Jelle “Boone Junior” Boonekamp VS Marcel “Shoe” Klompen 0-2
6 Rob “Rob JC” Engels VS Dorus “Dice” Beeks 1-2
7 Koen “Keunes” Leijsten VS Ronald “Rover” Lemmen 1-2
8 Dave “Bierkoning” Korsten VS Eric “Knoetsoer” Minten 2-0
9 Harold “Boulaharie” van Heugten VS Bram “Brahz” Habets 0-2
10 Maarten “Bosje” Bos VS

Taco “Tsjacco” Janssen

2-1
         
  vrijdag 11 mrt.   aanvang 19:00 uur  
1 Pieter “Wieter” Fleuren VS Ramon “Brutus” Hendrix 2-0
2 Louis “Loe” Hendrix VS Mike “Spiertjes” van Lier 2-0
3 Roel “Uhuhuh” van Dijk VS Kevin “Kaiser” Verstappen 2-0
4 Johan “Vlaai” Peeters VS Stef “AK47” Korsten 0-2
5 William “the Natural” Lemmen VS Ivo “Ief” van Heugten 0-2
6 Tom “Ingels” Engels VS Dennis “Olly” Rayer 0-2
         
  zaterdag 12 mrt.   aanvang 17:00 uur  
1 Bram “Brahz” Habets VS Maarten “Bosje” Bos 0-2
2 Ronald “Rover” Lemmen VS Dave “Bierkoning” Korsten 0-2
3 Marcel “Shoe” Klompen VS Dorus “Dice” Beeks 1-2
4 Ivo “Ief” van Heugten VS Dennis “Olly” Rayer 0-2
5 Stan “the Legend” Schattefor VS

Erik “Sigare” Engels

0-2
6 Pieter “Wieter” Fleuren VS Louis “Loe” Hendrix 0-2
7 Roel "Uhuhuhuh" van Dijk VS Stef "AK47" Korsten 1-2
8 Frank “Metalman” Wilms VS Marco “Maya de Bij” Lemmen 0-2
         
  zondag 13 mrt.   aanvang 17:30 uur  
J1 Liam "Little Shoe" Klompen vs Timo "Pride That" Lijssen 1-2
J2 Otto "Sien" Lijssen vs Tom "de P" Peeters 2-0
1 Stef "AK47" Korsten VS Dennis “Olly” Rayer 3-1
2 Marco “Maya de Bij” Lemmen VS Erik “Sigare” Engels 3-0
3 Maarten “Bosje” Bos VS Louis “Loe” Hendrix 3-1
4 Dorus “Dice” Beeks VS Dave “Bierkoning” Korsten 3-2
         
  vrijdag 18 mrt.   aanvang 20:30 uur  
1 Marco “Maya de Bij” Lemmen VS Dorus “Dice” Beeks 3-1
2 Maarten “Bosje” Bos VS Stef "AK47" Korsten 0-3
         
  zaterdag 19 mrt.   aanvang 19:00 uur  
1 Dorus “Dice” Beeks VS Maarten “Bosje” Bos  
2 Timo "Pride That" Lijssen VS Otto "Sien" Lijssen  
3

Marco “Maya de Bij” Lemmen

VS Stef "AK47" Korsten  
         
         

 
     
 
 

apollo helden logo steeghs bestrating  logo general technical support logo tuin helden logo apendi mubilair logo lijssen administratie logo remmedia webontwerp logo
 
SCHUIMDARTS.NL & REMMEDIA.NL V 3.1 2011. Zie onze Privacy Policy